Pomoc drogowa

Nasza firma świadczy usługi w zakresie całodobowej pomocy drogowej samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, TIR-ów oraz autobusów. Działamy na terenie całej Polski i Europy.

Nasze położenie (przy granicy z Czechami, niemalże przy autostradzie A1, a także niedaleko A4), sprawia, iż charakteryzuje nas krótki czas dojazdu do miejsca zdarzenia.

Bogate doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i nieustanny rozwój sprawiają, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Jesteśmy przygotowani do wyciągania z rowów i stawiania na koła całych zestawów. Obsługujemy zarówno awarie, jak i wypadki. Wykonujemy też drobne „naprawy na drodze”. Zajmujemy się również transportem maszyn budowlanych, rolniczych oraz wózków widłowych.

Posiadamy ubezpieczenie firmy na 100000 USD. Dysponujemy strzeżonym, oświetlonym, całodobowym parkingiem dla pojazdów osobowych i ciężarowych oraz halą z możliwością zabezpieczenia pojazdu po dachem. Możliwe jest także wypożyczenie samochodów zastępczych należących do naszej firmy.

Współpracujemy z Europ Assistance i Mondial Assistance. Klientom objętym ochroną assistance organizujemy transport osób z miejsca zdarzenia oraz zakwaterowanie w hotelu. 

Nasi partnerzy: